Šolski sklad

… življenje je lepo, z malo dobre volje ga lahko polepšamo sebi, morda pa tudi drugim …

SPOŠTOVANI STARŠI in OBČANI!

V šolskem letu 2016/2017 je šolski sklad zasedel nov odbor z novimi člani, kateri bomo skrbeli, da bo šolski sklad deloval nemoteno naprej kot prejšnja leta.
K temu boste prav zagotovo prispevali tudi vi, dragi starši in občani, s svojimi prispevki in še dodatno omogočili, da bodo dnevi, ki jih otroci preživijo v vrtcu in v šoli prijetnejši ter vsebinsko še bolj bogati.

Predsednik ŠS: Mojca Vidmar

NAMEN USTANOVITVE

nakup nadstandardne opreme (igrala, avdio – vizualna oprema),

zviševanje standarda predšolskega programa in pouka (učila, didaktični pripomočki),

financiranje dejavnosti posameznega oddelka oz. razreda, ki se ne financira iz rednega programa (lutkovne predstave, gledališče, nastopi umetnikov, pevcev).

pomoč socialno šibkim učencem in otrokom v vrtcu pri udeležbi v šoli v naravi, taborih, ekskurzijah, ogledih predstav, prireditev

PODATKI

Šolski sklad OŠ Veliki Gaber in VVE pri OŠ Veliki Gaber
Veliki Gaber 41