Program dela SUŠ

NAČRTOVANI SKLICI NOSILEC ČAS OPOMBE
volitve članov skupnosti učencev šole (po dva predstavnika na oddelek) razredniki september

1. sklic:

·         priprava programa skupnosti učencev šole

·         volitve predstavnikov za šolski parlament

·         volitve predsednika skupnosti učencev

·         predlogi in pripombe oddelčnih skupnosti

Andreja Jaklič s predstavniki oddelčnih skupnosti november

2. sklic:

·         organizacija sprejema prvošolcev v skupnost učencev šole

·         aktualni dogodki

mentorica SUŠ s predstavniki oddelčnih skupnosti november

3. sklic:

·         aktualni dogodki

·         predlogi in pripombe oddelčnih skupnosti

Mentorica SUŠ s predstavniki oddelčnih skupnosti februar

4. sklic:

·         pregled dela v šolskem letu 2019/20

·         predlogi za pohvale

mentorica SUŠ s predstavniki oddelčnih skupnosti maj
PREDVIDENE AKTIVNOSTI NOSILEC ČAS
zbiranje starega papirja hišnik, Vida Ceglar ali Uroš Jelen oktober, april Učenci se strinjajo z delitvijo denarja po razredih glede na količino zbranega papirja.
Začetek Bralne značke in intervju z gostom Andreja Jaklič 9. oktober 2020 Darilo za gosta pripravita 5. a in 5. b. Intervju pripravita Ana Grošelj in Hana Gnidovec.
sprejem prvošolcev skupnost učencev šole mentorica SUŠ december 2. a in 3. a pripravita naloge, program pripravita Tara Zakotnik in Iva Mihajlovska.
valentinovo 5. b februar
presenečenje devetošolcev devetošolci februar
skrb za zelenjavni vrt OPB pomlad
zbiralna akcija šolskih potrebščin vsi razredi november, december
okraševanje razredov vsi razredi do 4. 12. 2020 Za najbolje okrašen razred tekmujejo učenci od 1.-5. razreda, najboljši razred lahko po svoje okrasi še hodnik, ki si ga izbere sam.
srečelov 9. razred december
skupna smrečica vsi razredi do 15. 12. 2020 Vsak razred pripravi 5 okraskov. Okrasiti pomaga 7. b.
darilca za razrede vsi razredi december Darilca si izmenjajo učenci od 1. – 9. razreda. Obdarovani razred izžrebajo.
menjalnica igrač za 1.-4. razred Učenci 1.-4. razreda april Koordinacijo prevzame 6.a. Igrače lahko prinesejo vsi učenci šole, izmed prinešenih si drugo igračo lahko izberejo učenci od 1. do 4. razreda.