Prehrana

ODJAVA OBROKOV

Odjavo prehrane je možno urediti do 14. ure za naslednji dan. Odjavo uredite preko spletnega portala Lopolis. Za odjavo je potrebno vnesti vaše uporabniško ime in geslo (pridobite ju v svetovalni službi šole). Odjavo prehrane lahko uredite tudi s klicem v tajništvo do 14. ure za naslednji dan na tel.: 07 34 88 100 ali z obvestilom poslanim na e-pošto: info(at)os-velikigaber.si

Odjava prehrane

JEDILNIK

Jedilnik obrokov je skrbno načrtovan in prilagojen potrebam otrok glede na starostno obdobje. Trudimo se, da so pripravljeni obroki pestri in zdravi ter, da otrokom zagotavljajo primeren dnevno potreben vnos živil.

Jedilnik

PRAVILA ŠOLSKE PREHRANE

Na naši šoli nudimo učencem hladno malico, kosilo in popoldansko malico. Vse obroke skrbno pripravijo kuharji v naši kuhinji. Organizacija šolske prehrane je urejena na podlagi pravil šolske prehrane.

Pravila šolske prehrane