Učenci, ki so vključeni k dodatni strokovni pomoči, so tokrat dobili posebno priložnost druženja in učenja. Na zabaven način, skozi gibanje in igro, so v četrtek, 6. 2. 2020, v popoldanskem času, v šolskih prostorih in na igrišču razvijali različne življenjske veščine. Med seboj so se prepletale različne delavnice, ki sta jih zanje pripravili šolski specialni pedagoginji. V okviru delavnic so otroci razvijali svojo ustvarjalnost, gibalne spretnosti, socialne veščine, izvajali elemente Brain Gym-a in počeli še marsikaj zanimivega. Na področju svoje samostojnosti pa so se izkazali še zlasti s tem, da so vsi pogumno prespali noč v šoli, si sami pripravili večerjo in zajtrk ter se uredili in pripravili na naslednji šolski dan. Učenci so bili nad novo izkušnjo navdušeni in se že veselijo novih podobnih dogodivščin.

Helena P. Zupančič

 

Related Images:

Dostopnost