Šola je zaprta, a vseeno ne počivamo. Decembra smo navkljub oteženim razmeram v duhu prijazne solidarnosti izpeljali skoraj vse načrtovane praznične aktivnosti. Okna šole so polepšana s snežnimi kepami. Vsaka kepa prinaša lepo otroško risbico in skriva prijazno misel. Lepo. 🙂 S tem sta šola in kraj dobila bolj praznično podobo. 

Spomnili smo se na starostnike, ki živijo v našem okolju in jim napisali prijazna pisma. V poštne nabiralnike jih je odromalo čez šestdeset. 

V okviru delovanja skupnosti učencev šole smo zbirali sestavine za praznične dobrote za družine, katerih učenci obiskujejo našo šolo. Odziv je bil odličen! Vse prinešene dobrote smo skrbno razdelili na štiri podobne dele ter tako razveselili kar štiri družine in jim s tem polepšali praznike. V imenu družin se vam za vaš prispevek najlepše zahvaljujemo. Bravo! Skupaj zmoremo veliko in še več! 🙂

Skupnost učencev vam želi prijetne praznike.

Related Images:

Dostopnost