Tudi letos smo bili zelo uspešni in z zbranimi sestavinami za praznične dobrote in drugo hrano z daljšim rokom uporabe polepšali praznični december družinam, katerih otroci obiskujejo našo šolo.

Odzvali so se učenci s starši, zaposleni v šoli in vrtcu, še posebej veliko pa so letos pomagali otroci vrtca s starši. Odziv je bil tako kot lani odličen! Nabrali smo ogromno dobrot. Namesto dvema predvidenima družinama smo tako lahko tudi letos pomagali kar štirim! Vse zbrano je že oddano družinam, ki se vsem najlepše zahvaljujejo za pomoč in pripravljenost. Lepo je videti, da si znamo med seboj pomagati in nesebično priskočiti na pomoč.

Za uspešno izvedeno akcijo se v imenu Skupnosti učencev šole vsem sodelujočim najlepše zahvaljujemo. Želimo vam lep in sproščen praznični december!

Na fotografiji so zbrani nekateri predstavniki oddelčnih skupnosti in vrtca z ravnateljem in mentorico Skupnosti učencev šole.

Related Images:

Dostopnost