Učenci lutkovnega krožka z mentoricama smo popeljali lutkovno igro na pomembno potovanje. 23. 3. 2023 smo lutkovno igro igrali na odru Glasbene šole Krško, kjer je potekalo območno srečanje lutkovnih skupin iz območij OI Brežice, Trebnje, Sevnice in Krško. Mali nadobudni kulturniki so znanje pridobivali že od začetka šolskega leta. Vztrajno so hodili na vaje in igro že predstavili svojim sošolcem in otrokom vrtca. V četrtek so nastop pred strokovnim spremstvom odigrali sproščeno, samostojno in suvereno. Lutkovna igra je bila zelo prijetno sprejeta med gledalci, ki so jo ob zaključku pospremili z bučnim aplavzom.

Vsem učencem se iskreno zahvaljujeva za trud, sodelovanje in hkrati čestitava za odlično opravljen nastop.

Mentorici Maja Papež in Justina Zupančič