Za nami je uspešno izvedena humanitarna akcija, s katero smo zbirali sestavine za praznične dobrote in drugo hrano z daljšim rokom uporabe ter vsakodnevne potrebščine. Akcijo smo izpeljali v okviru delovanja Skupnosti učencev šole. Zbrano smo namenili za pomoč družinam, katerih otroci obiskujejo našo šolo.

Odzvali so se učenci s starši, otroci vrtca s starši ter zaposleni v šoli in vrtcu. Odziv je bil odličen! Nabrali smo deset velikih škatel dobrot in drugih potrebščin. Namesto dvema predvidenima družinama smo tako lahko pomagali kar štirim! Vse zbrano je danes že oddano družinam, ki se vsem najlepše zahvaljujejo za pomoč in pripravljenost. Lepo je videti, da si znamo med seboj pomagati in nesebično priskočiti na pomoč. Z majhno gesto smo družinam uspeli polepšati praznike.

Za uspešno izvedeno akcijo se v imenu Skupnosti učencev šole vsem sodelujočim najlepše zahvaljujemo. Srečno!

Na fotografiji so zbrani nekateri predstavniki oddelčnih skupnosti in vrtca z mentorico Skupnosti učencev šole.

Polepšajmo družinam praznike 2016

Prispevek je objavljen tudi na lokalno.si in Dolenjskem listu.

 

Related Images:

Dostopnost