V ponedeljek, 1. 6., v šolo prihajajo še učenci 4. in 5. razreda. V sredo, 3. 6., pa tudi učenci 6., 7. in .8 razreda (v ponedeljek in torek zanje še poteka pouk na daljavo). In tako bomo spet vsi nazaj v šolskih klopeh.

Zato se v ponedeljek v šoli vračamo v ustaljene urnike pouka in organizacije dela. Kar pomeni:
  • Pouk od 8.20 do 14.30 po urniku, kot pred 13. 3. 2020.
  • Jutranji privozi avtobusov, jutranje varstvo za prvošolce in varstvo vozačev pred šolo po običajnem razporedu.
  • Vašo prijavo na kosilo in malico bomo upoštevali tisto, ki je veljala pred zaprtjem šole. Če želite spremembo prijave na obroke, to javite v tajništvo šole. Prijava na obroke, ki je veljala od 18. 5. do 29. 5., je veljala le za čas delnega odprtja šole za posamezne razrede.
  • Malica se v učilnicah po ustaljenih urnikih izpred zaprtja šole.
  • Kosila bodo od 11.00 do 12.45 po prilagojenem urniku, da bo v jedilnici manj otrok.
  • Avtobusni odvoz bo ob 13.00 in ob 14.40.
  • Podaljšano bivanje bo organizirano kot pred 13. 3. 2020, torej do 16.00.
  • Učenci bodo imeli pouk ves čas v eni učilnici.
  • Upoštevali bomo priporočila NIJZ za varno delo.
Naš name je, da v obdobju do konca pouka z učenci utrdimo učno snov, predvsem pa poskrbimo za čim več socialnih interakcij med učenci v razredu, saj jim je bil ta element v času zaprtja šole najbolj odtegnjen.

Related Images:

Dostopnost