RAZREDNA STOPNJA
Prosimo, da se na dopoldansko govorilni uro učitelju predhodno najavite po elektronski pošti.
Učitelj | Področje | Razrednik | Pogovorne ure | Kontakt |
Tanja Korošec | Razredni pouk, knjižnica | 2. A | SREDA (8.20-9.05) | tanja.korosec(at)os-velikigaber.si |
Bernardka Resnik | Razredni pouk | 3. B | SREDA (9.20-10.05) | bernardka.resnik(at)os-velikigaber.si |
Suzana Jefim | Razredni pouk | 3. A | PONEDELJEK (10.10–10.55) | suzana.jefim(at)os-velikigaber.si |
Tina Kastelic | PB, JV, ŠPO 1. r, ISP | SREDA (8.20–9.05) | tina.kastelic(at)os-velikigaber.si | |
Maja Papež | Razredni pouk | 4. A | ČETRTEK (9.10–9.55) | maja.papez(at)os-velikigaber.si |
Lidija Ožek | Razrednik pouk | 5. A | PONEDELJEK (11.00–11.45) | lidija.ozek(at)os-velikigaber.si |
Tadeja Gliha | Drugi učitelj v 1. r, JV | SREDA (11.00–11.45) | ||
Lara Špehar (odsotna) | Razredni pouk | / | lara.spehar(at)os-velikigaber.si | |
Vesna Simonič | Razredni pouk | 1. A | ČETRTEK (9.10–9.55) | vesna.simonic(at)os-velikigaber.si |
Urška Mitrovič | TJA 1.-5., razredni pouk 2. r |
PONEDELJEK (13.00–13.45) |
urska.mitrovic(at)os-velikigaber.si | |
Danijela Kocmur | Razredni pouk | 1. B | ČETRTEK (8.20–9.05) | danijela.kocmur(at)os-velikigaber.si |
Andreja Zupančič | Razrednik pouk | 4. B | TOREK (8.20–9.05) | andreja.zupancic(at)os-velikigaber.si |
Sabina Pekolj | PB | TOREK (11.00–11.45) | sabina.pekolj(at)os-velikigaber.si |
PREDMETNA STOPNJA
Učitelj | Področje | Razrednik | Pogovorne ure | Kontakt |
Ceglar Vida | ŠPO, PB, ŠSP, NIP ŠPO | 9. B | TOREK (10.10–10.55) | vida.ceglar(at)os-velikigaber.si |
Marta Sever | MAT, FIZ | SREDA (9.10–9.55) | marta.sever(at)os-velikigaber.si | |
Mateja Stare | TJA 6., 7. in 8. r | 8. A | TOREK (10.10–10.55) | mateja.stare(at)os-velikigaber.si |
Larisa Gorše | MAT, TIT, UBE, RGT, NIP RAČ in TEH | 6. A | PETEK (8.20–9.05) | larisa.gorse(at)os-velikigaber.si |
Vesna Rajar |
GOS, BIO, NAR | ČETETEK (9.10-9.55) | vesna.rajar(at)os-velikigaber.si | |
Metka Klemenčič | TJA 9. razred, PB | / | metka.klemencic(at)os-velikigaber.si | |
Primož Vasle | SLJ 7. in 8. razred, FVZ, PB | 8. B | PETEK (11.00–11.45) | primoz.vasle(at)os-velikigaber.si |
Jani Strnad | GEO, ZGO, DKE | PETEK (10.10–10.55) | jani.strnad(at)os-velikigaber.si | |
Manca Černe | GUM, OPZ, MPZ | PETEK (9.10–9.55) | manca.cerne(at)os-velikigaber.si | |
Maja Sušin | SLJ 6. in 9. razred, LIK, PB | 9. A | SREDA (10.10–10.55) | maja.susin(at)os-velikigaber.si |
Antonija Brozovič | KEM (gostujoča učiteljica) | SREDA ob 13.45 | toncka.brozovic(at)os-trebnje.si | |
Marko Mežnaršič | ŠPO, ŠSP, NIP ŠPO | 7. A | PETEK (10.10–10.55) | marko.meznarsic(at)os-velikigaber.si |
Anamarija Šmajdek | LUM | PETEK ob 14.30 | anamarija.smajdek(at)gjp.si | |
mag. Gregor Udovč | FIZ 8. r | vsak dan po dogovoru | ravnatelj(at)os-velikigaber.si | |
Stanka Kajba | NI2, NI3 (gostujoča učiteljica) | SREDA ob 14.30 | stanka.kajba(at)guest.arnes.si | |
OSTALI STROKOVNI DELAVCI
Učitelj | Področje | Pogovorne ure | Kontakt |
mag. Helena Prosen Zupančič | DSP | helena.prosen-zupancic@os-velikigaber.si | |
Andreja Štrucl | DSP | TOREK (11.50–12.35) | andreja.strucl(at)os-velikigaber.si |
Andreja Jaklič |
svetovalna služba |
vsak dan po dogovoru | andreja.jaklic(at)os-velikigaber.si |
Matjaž Lavrih |
računalničar |
matjaz.lavrih(at)os-velikigaber.si |
TEHNIČNI DELAVCI
Ime in priimek | Področje | Kontakt |
Rajko Gliha | hišnik | |
Vesna Zakrajšek | poslovni sekretar | info(at)os-velikigaber.si |
Maja Rugelj | računovodkinja | racunovodstvo(at)os-velikigaber.si |
Marko Radelj | vodja kuhinje | vodja.kuhinje(at)os-velikigaber.si |
Anita Kirm | kuharica | |
Fani Osvald | kuharica | |
Ivana Rozman | kuhinjska pomočnica | |
Andreja Rupnik Zidar | kuhinjska pomočnica | |
Markelj Marta | čistilka | |
Alojzija Strmole | čistilka | |
Anica Kanc | čistilka | |
Slavica Žnidarič | čistilka | |