V četrtek, 27. 10. 2022, bo organiziran tehniški dan za 5., 6., 7., 8. in 9. razred, in sicer na temo promet. Učenci boste razdeljeni v 5 skupin – po razredih. Razpored bo objavljen na dan dejavnosti na oglasni deski. Skupine bodo krožile po delavnicah, in sicer spretnostna vožnja po poligonu in servis koles,  vožnja po cesti v prometu, predavanje PGD Veliki Gaber o nevarnostih v prometu in posredovanja v nesrečah, demonstracija oživljanja in reševanje ter preizkus znanja v cestno prometnih predpisih.

S seboj prinesite kolesarski izpit (če ste ga seveda opravili) in po možnosti prinesete tudi svojo kolesarsko čelado in kolo. Obutev in oblačila prilagodite vremenskim razmeram.

6. in 7. uro bo pouk po urniku, po navodilih učitelja v posameznem razredu tudi preduro.

Organizatorki: Larisa Gorše in Lidija Ožek

Related Images:

Dostopnost