V petek, 1. 9. 2023, je prvi šolski dan v šolskem letu 2023/24.

Vozni red je objavljen na naši spletni strani. Vse avtobusne postaje so enake kot preteklo šolsko leto, prav tako vozni red.

Zbor na šolskem igrišču bo ob 8.00, kjer bo učence najprej pozdravil ravnatelj, nato se bodo z razredniki odpravili v učilnice.

Pouk po prilagojenem urniku bo potekal 8.20–12.35. Učenci bodo imeli prvi šolski dan malico in kosilo glede na oddane prijave v juniju. Odvozi bodo enkratni v obe smeri ob 13.00. Podaljšano bivanje bo organizirano po urniku do 16.00.

Učenci naj imajo prvi šolski dan s seboj šolsko torbo, copate, ključ od garderobne omarice, ključek za prehrano, torbo, peresnico, beležko in zvezke. Učbenike bodo prejeli prihodnji teden.

Sprejem prvošolcev bo ob 10.00 na šolskem igrišču.

Urniki (glejte 2. in 3. teden) bodo vidni v Lopolisu oz. na naši spletni strani v četrtek, 31. 8. 2023, popoldan.