V ponedeljek, 2. 9. 2024, je prvi šolski dan v šolskem letu 2024/25.

Zbor na šolskem igrišču bo ob 8.00, kjer bo učence najprej pozdravil ravnatelj, nato se bodo z razredniki odpravili v učilnice.

Pouk po prilagojenem urniku bo potekal 8.20–12.35. Učenci bodo imeli prvi šolski dan malico in kosilo glede na oddane prijave v juniju. Odvozi bodo enkratni v obe smeri ob 13.00. Podaljšano bivanje bo organizirano po urniku do 16.00.

Učenci naj imajo prvi šolski dan s seboj šolsko torbo, copate, ključ od garderobne omarice, ključek za prehrano, torbo, peresnico, beležko in zvezke. Učbenike bodo prvi šolski dan prejeli v šoli.

Sprejem prvošolcev bo ob 10.20 na šolskem igrišču.

Urniki (glejte 1. in 2. teden) bodo vidni v Lopolisu oz. na naši spletni strani v petek, 30. 8. 2024, popoldan.

Vozni red šolskih avtobusov je objavljen na naši spletni strani. Vse avtobusne postaje so enake kot preteklo šolsko leto, prav tako vozni red.