Strokovni delavci Osnovne šole Veliki Gaber smo se v tednu od 20. do 24. septembra udeležili mednarodne mobilnosti v sklopu projekta Erasmus+. Tokrat smo učitelji evropskih šol iz Slovenije, Litve, Italije in Turčije raziskovali in spoznavali šolski sistem Španije.

Na osnovni šoli in v vrtcu Gerardo Diego Santander smo si učitelji ogledali šolo in šolski okoliš, hospitirali uram pouka, veliko komunicirali z drugimi učitelji, obiskali županjo mesta in tako raziskovali ter zbirali informacije.

V Španiji smo tokrat pridobivali dragocene izkušnje ravnatelj mag. Gregor Udovč, svetovalna delavka in koordinatorica projekta na šoli Andreja Jaklič, ter učiteljici Urška Mitrović in Maja Papež.

Novembra bo naša šola gostila tuje partnerice v projektu. Se že veselimo izziva!

Kratek prispevek na španski televiziji (začetek na 7:20 minuti):

Related Images:

Dostopnost