Na naši šoli projekt Medgeneracijskega branja poteka že tretje šolsko leto. Letošnje prvo srečanje je bilo v četrtek, 14. 11. 2019, v knjižnici šole. Udeležilo se ga je 32 bralcev. Med njimi je bilo 14 učenk iz 7., 8. in 9. razreda, 7 članov Društva upokojencev Veliki Gaber (med njimi sta bili tudi predsednica KS Veliki Gaber Štefanija Gliha in predsednica Društva upokojencev Veliki Gaber Joži Štrempfelj), mama naših učencev ter 9 učiteljev in ena sveže upokojena učiteljica. Letošnja srečanja sta otvorili mag. Tilka Jamnik, podpredsednica Društva Bralna značka in vodja projekta Medgeneracijskega branja mladinskih knjig ter generalna sekretarka Društva Bralna značka Manca Perko. Vsem sta poklonili knjigo Slavka Pregla Geniji brez hlač, katera bo izhodišče za dejavnosti na našem naslednjem srečanju v mesecu januarju.

 

Related Images:

Dostopnost