Za nami je še eno uspešno šolsko leto, v katerem smo dosegli kar nekaj novih mejnikov. Pred nami pa so težko pričakovane počitnice. In te bodo še toliko slajše, če smo dosegli zastavljeni cilj.

Dragi učenci, verjamem, da ste v večini v letošnjem šolskem letu dosegli svoj cilj. Zato vam želim, da med zasluženimi počitnicami doživite veliko novega, stkete sveža prijateljstva, se kaj novega naučite, predvsem pa poskrbite, da vam bo tudi dolgčas, kajti takrat se vam bodo rodile najboljše ideje za igro in zabavo.

Spoštovani starši, vam pa polagam na srce, da z vašimi otroki med počitnicami preživite čim več časa, da jim predate vaše vrednote, znanje in modrosti, ki bodo vaše otroke bogatile. Otroke odpeljite na izlet, v bližnji gozd ali reko, skupaj raziskujte in uživajte v naravi. Kajti vsako leto bodo otroci starejši, samostojnejši in kmalu bodo zmogli brez vas in tudi nas, kar pa je tudi naš skupen cilj.

HURA, POČITNICE SO TU.

mag. Gregor Udovč, ravnatelj

ZAKLJUČNI FILM ŠOLSKEGA LETA 2017/18

 

 

Related Images:

Dostopnost