Kot davčni zavezanci imamo vsi možnost, da do največ 0,3 % dohodnine namenimo za donacijo šolskim skladom, ki bi drugače šla v državni proračun.  Do konca tekočega leta se lahko odločimo, komu in v kakšnem deležu bomo prispevali del naše dohodnine in o tem obvestimo davčno upravo.

Spoštovani starši, prijazno vabljeni, da del dohodnine donirate šolskemu skladu OŠ Veliki Gaber.

To lahko storite na enega izmed spodnjih načinov:

• Izpolnite obrazec Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije s svojimi podatki, ga natisnete, podpišete ter prinesete v tajništvo šole ali ga otrok odda učiteljici. Davčna številka šole je 47660759.
  • Preko storitev elektronskega poslovanja FURS eDavki lahko oddate obrazec Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije, v katerem pod davčno številko upravičenca navedete davčno številko šole (47660759) in vpišete odstotek 0,3.
  • Spodnji obrazec izpolnite in ga sami pošljete ali odnesete na pristojni finančni urad.